Treść strony

 

Bitwy Oręża Polskiego. Atlas dla Niewidomych i Słabowidzących – WERSJA ELEKTRONICZNA

Opis publikacji

Okładka Atlasu
Tu znajdziecie Państwo elektroniczną wersję publikacji „Bitwy Oręża Polskiego. Atlas dla Niewidomych i Słabowidzących”. Książka i mapy wydane zostały w 2020 roku przez Fundację Polskich Niewidomych i Słabowidzących „TRAKT”. Projekt realizowany był w ramach programu Patriotyzm Jutra ze środków finansowych Muzeum Historii Polski.

Spodziewamy się, że publikacja będzie dużą pomocą dydaktyczną w nauczaniu dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wzroku, jak również dla każdego dorosłego niewidomego lub niedowidzącego odbiorcy, który będzie zainteresowany tematem. Ponieważ nakład wydawnictwa jest dość ograniczony, jego dystrybucję zaplanowaliśmy przede wszystkim wśród Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wzroku oraz organizacji i instytucji działających na rzecz niewidomych. Takie działanie ma sprawić, aby publikacja, mimo ograniczonej liczby wydanych egzemplarzy, dotarła do jak największej liczby odbiorców z problemami wzrokowymi.

Dodatkowo udostępniamy Państwu w niniejszym wpisie zdigitalizowaną treść publikacji. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z mapami dostosowanymi do potrzeb osób słabowidzących i niewidomych, jak i z treścią towarzyszącej im książki.

 

Mapy

Poniżej prezentujemy tytuły tyflomap:

 

Jeśli chcą Państwo przeczytać publikację w wersji elektronicznej wystarczy kliknąć tutaj.

 

Życzymy dobrej lektury!


Zamówienia


Pytania i zamówienia prosimy kierować na adres publikacje@trakt.org.pl lub telefonicznie +48 22 576 18 78 oraz +48 606 75 75 85.

Składając zamówienie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Polskich Niewidomych i Słabowidzących "Trakt" w zakresie niezbędnym do realizacji wysyłki zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nasi Patroni

 

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Logo Muzeum Historii PolskiLogo Programu Patriotyzm Jutra