Treść strony

 

Zamówienia na bezpłatny egzemplarz książki pt. MOJE ŻYCIE w „Trakcie"

Już niedługo ukaże się nasza kolejna publikacja pt. MOJE ŻYCIE w „Trakcie”. To więcej niż autobiografia. To zapis zmagania się słabowidzącej autorki z wyzwaniami, które niesie życie , a także z barierami we własnej mentalności. Książka podejmuje też szeroko pojętą problematykę środowiska osób niepełnosprawnych wzrokowo, zwłaszcza w kontekście kultury i sztuki. Może być także przewodnikiem dla rodziców dzieci z dysfunkcją wzroku. Ponadto zawiera wiersze autorki, poświęcone nie tylko niewidomym…

To dla nas podwójna radość, bowiem autorką jest nasza fundacyjna koleżanka, Iza Galicka, polonista i kulturoznawca w jednej osobie.

Zamówienia na bezpłatny egzemplarz książki wydanej w powiększonym druku przyjmujemy na publikacje@trakt.org.pl.

W temacie wiadomości prosimy wskazać tytuł publikacji, a w treści dane adresowe do wysyłki, którą realizować będziemy w późniejszym czasie.

Projekt trwa od 01.01.2019 do 31.12.2019 r.

 

Projekt „Moje życie w Trakcie” współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Składając zamówienie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” w zakresie niezbędnym do realizacji wysyłki zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).