Treść strony

 

Zamówienia na bezpłatny egzemplarz atlasu „Lwów - Plan Starego Miasta" dla niewidomych i słabowidzących

Dla miłośników historii, kultury i turystyki mamy kolejną propozycję wydawniczą. Tym razem zapraszamy do pięknego Lwowa nasyconego polskością.

Atlas, który wkrótce wydamy stanowić będzie zestaw 13 barwnych plansz dotykowych w formacie A3, tj. mapa ogólna Lwowa oraz obszar Starego Miasta z siecią ulic i obiektami ważnymi dla wielokulturowej historii tego miasta, a w szczególności polskiego dziedzictwa kulturowego. Obiekty te zostaną opisane w publikacji w powiększonym druku oraz wersji HTML, którą udostępnimy na stronie fundacji. Broszura brajlowska zawierać będzie opis skrótów brajlowskich użytych na poszczególnych planszach. Nakład wydawnictwa to 250 kompletów. Każdy z nich znajdować się będzie w teczce.

Projekt realizowany jest od 1.06.2018 do 30.06.2019 r.

Zamówienia na bezpłatny egzemplarz publikacji przyjmujemy na publikacje@trakt.org.pl.

W temacie prosimy wpisać Lwów, a w treści wiadomości swoje dane adresowe pisane w oddzielnych liniach. Wysyłka będzie realizowana sukcesywnie w późniejszym czasie, o czym zwyczajowo już będziemy informować mailowo.

Składając zamówienie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Polskich Niewidomych i Słabowidzących “Trakt” w zakresie niezbędnym do realizacji wysyłki zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego