Treść strony

Od lewej znak Funduszy Europejskich złożony z symbolu graficznego, nazwy Fundusze Europejskie oraz odwołania do Programu Regionalnego; w środku flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska następnie logo promocyjne Mazowsza złożone z ozdobnego napisu Mazowsze oraz podpisu Serce Polski; zestaw podstawowy zamyka znak Unii Europejskiej złożony z flagi Unii Europejskiej i napisu Unia Europejska oraz Europejski Fundusz Społeczny. Napisy znajdują się po lewej stronie flagi.

Tyflopedia - Ludzie

I Działacze PZN i spółdzielni niewidomych

II Na niwie kultury

III Twórczość literacka i dziennikarska

IV Muzycy i wokaliści

V Nauczyciele i pracownicy wyższych uczelni

I Działacze PZN i spółdzielni niewidomych

  1. Dolański Włodzimierz
  2. Adamczyk Marian
  3. Bartoszewski Eugeniusz
  4. Bański Herbert
  5. Cebula Franciszek
  6. Cyrzon Alfons
  7. Czekalski Czesław
  8. Czogała Emil
  9. Drat Henoch
  10. Galla Norbert
  11. Golwala Marian
  12. Graja Klemens
  13. Hadler Magdalena
  14. Hajda Wawrzyniec
  15. Hajncel Irena
  16. Jagodziński Janusz
  17. Janczur Stanisław
  18. Janke Edmund
  19. Jaworek Kazimierz
  20. Juszkiewicz Włodzimierz
  21. Juźwik Czesław
  22. Kanik Zofia
  23. Kochanowski Jan
  24. Kopydłowski Włodzimierz
  25. Kowara Henryk
  26. Kryjom Czesław
  27. Krzemkowska Krystyna
  28. Król Aleksander
  29. Madej Stanisław
  30. Madzia Tadeusz
  31. Malawski Tadeusz
  32. Markiewka Antonina
  33. Maślanka Antoni
  34. Michalak Mieczysław
  35. Mierzejewski Wincenty
  36. Misztal Mieczysław
  37. Miłkowska Maria
  38. Mroziński Kazimierz
  39. Myśliborska Elżbieta
  40. Niedurny Paweł
  41. Ostojewski Marian
  42. Piekarek Alojzy
  43. Poleski Władysław
  44. Robak Czesław
  45. Rudek Andrzej
  46. Satora Alojzy
  47. Sideł Jan
  48. Skóra Andrzej
  49. Stroiński Józef
  50. Szewczyk Halina
  51. Sękowski Modest
  52. Tippe Zbigniew
  53. Trznadel Jan
  54. Wrzesińska Teresa
  55. Wrzesiński Czesław
  56. Wysocka Marianna
  57. Wójcik Edward
  58. Ziemba Stanisław
  59. Łożyński Piotr
  60. Łuka Stanisław
  61. Żabiński Aleksander

II Na niwie kultury

  1. Szczepański Kazimierz
  2. Adamowicz Halina
  3. Baranowski Henryk
  4. Biernacki Tadeusz
  5. Bukowska Anna
  6. Bętkowska Halina
  7. Chutkowski Andrzej
  8. Czerniak Stanisław Michał
  9. Decaux Etienne
  10. Dederko Teresa
  11. Dobrowolski Antoni
  12. Dolańska Maria
  13. Farcinkiewicz Janusz
  14. Galewska Zofia
  15. ks. Gałka Andrzej
  16. Giec Wiktoria
  17. ks. Grajek Janusz
  18. Góralska Danuta
  19. Hermanowicz Stanisław
  20. ks. Hetzyg Robert
  21. Izydorski Mirosław
  22. ks. Kaczmarek Benon
  23. Kaczmarek Marian Mikołaj
  24. Kaszta Andrzej
  25. Kikolski Waldemar
  26. Koch Irena
  27. ks. Korniłowicz Władysław
  28. Kozyra Stanisław
  29. Kozłowski Grzegorz
  30. Kramarz Jolanta
  31. Kruczko Bronisław
  32. Krzyczkowski Czesław
  33. Kukiełka Grzegorz
  34. Kurowski Andrzej
  35. Lauferska Urszula
  36. Lawenda Mieczysław
  37. Lemańczyk Kazimierz
  38. Lidke Tomasz
  39. Lisik Jerzy
  40. Lubicz-Kirszke Halina
  41. Maj Wojciech
  42. Majorek Dariusz
  43. Milewski Tadeusz
  44. Morawska Zofia
  45. Nafalski Jan
  46. Niemczyk Edward
  47. Niemirycz Zofia
  48. Odrobińska Izabela
  49. Pacholec Małgorzata
  50. Peryt Sylwester
  51. Piechowicz Paweł
  52. ks. Piotrowicz Stanisław
  53. ks. Ponikowski Jacek
  54. Pracharczyk Hanna
  55. Puchalski Zbigniew
  56. Put Jarosław
  57. Racka Jadwiga
  58. Raczyński Edward Bernard
  59. Rakowska Ludwika
  60. Reichert Jacek
  61. Rodański Jan
  62. Rusocki Andrzej
  63. Ryszczuk Norbert
  64. Schmidt Wanda
  65. Sikora Gabriela
  66. Silhanowa Margit
  67. Swinarska Zofia
  68. Szews Elżbieta
  69. Szklany Jan
  70. Szostak Arkadiusz
  71. Szymańska Anna
  72. Terpiłowski Zbigniew
  73. Urbańczyk Barbara
  74. Urbański Paweł
  75. major Wagner Edwin
  76. Wdówik Paweł
  77. Wernicka Alicja
  78. Witkun Janusz
  79. Wrzosek Leon
  80. Zarczuk Monika
  81. Świderski Stanisław
  82. Żyhoniuk Czesław

III Twórczość literacka i dziennikarska

  1. Kaziów Michał
  2. Adamczyk Andrzej
  3. Banaś Halina
  4. Bartyński Andrzej
  5. Białek Ireneusz
  6. Buczkowski Józef
  7. Bukowiecka Zofia
  8. Burkacki Waldemar
  9. Chrobak Antoni
  10. Czacka Róża
  11. Czerwińska Małgorzata
  12. Dobaczewska Skonieczka Helena
  13. Dziewa Ryszard
  14. Dębowska Teresa
  15. Falkiewicz Anna
  16. ks. Fedorowicz Tadeusz
  17. Gabrysiak Zofia
  18. Gołąb Władysław
  19. Gościmska Alicja
  20. Grodecka Ewa
  21. Grzegorzewska Maria
  22. Gudz Marian
  23. Jacórzyński Bohdan
  24. Jakubowska Helena
  25. Jasieński Ksawery
  26. Józefowicz Tadeusz
  27. Kalbarczyk Marek
  28. Kaźmierczak Anna
  29. Kijowska Elżbieta
  30. Kopeć Leszek
  31. Korowajczyk Władysław
  32. Kotowicz Wacław
  33. Kotowski Stanisław
  34. Kołodziejczyk January
  35. Krzemińska Wanda
  36. Krzemkowska Zofia
  37. Król Piotr Stanisław
  38. Książek-Bregułowa Zofia
  39. Kuropatnicka Salamon Halina
  40. Machowiak Stanisław Leon
  41. Majewski Tadeusz
  42. Makowski Stanisław
  43. Marchwicka Maria
  44. Marylski Antoni
  45. Mendruń Józef
  46. Mitraszewski Napoleon
  47. Morawski Ireneusz
  48. Mróz Długoszewski Bronisław
  49. Niesiołowski Zbigniew
  50. Nyczaj Stanisław
  51. Oczkowska Ruszkiewicz Maria
  52. Ogonowski Jerzy
  53. Oleksiak Elżbieta
  54. Omiatacz Irena
  55. Oses Edmund
  56. Pasterny Hanna
  57. Pawłowicz Zygmunt
  58. Pawłowski Piotr
  59. Powała Roman
  60. Prorok Leszek
  61. Pulina Wnęk Barbara
  62. Rogowski Bartłomiej
  63. Różewicz Iwona
  64. Schonborn Regina
  65. Siedlecki Kazimierz
  66. Silecki Zdzisław
  67. Silhan Jan
  68. Sitko Zbigniew
  69. Sitkowska Elżbieta
  70. Sokołowski Czesław
  71. Spychalski Dobrosław
  72. Stańczak Jadwiga
  73. Stobińska Edyta
  74. Szajnocha Karol
  75. Szczuciński Antoni
  76. Szczurek Józef
  77. Szczygieł Jerzy
  78. Szuman Wanda
  79. Szyszko Adolf
  80. Tarlaga Maria
  81. Tomerska Danuta
  82. Tuszer Stefan
  83. Więckowski Robert
  84. Wojtkiewicz Grażyna
  85. Wostal Krzysztof
  86. Wysocka Hanna
  87. Wysocki Rudolf
  88. Zatorski Tomasz
  89. Zychowicz Wiesława
  90. Łańcucka Katarzyna
  91. Łączny Jerzy
  92. Śmietanko Józef
  93. Śmigielska Krystyna
  94. Żakowski Andrzej-Roch
  95. Żemis Stanisław
  96. Żółtowski Michał

IV Muzycy i wokaliści

  1. Kowalik Edwin
  2. Andraszewski Andrzej
  3. Bielajew Włodzimierz
  4. Błoch Ewa
  5. Cylulko Paweł
  6. Friemann Witold
  7. Galbarski Andrzej
  8. Golachowski Tadeusz
  9. Gronek Leon
  10. Gruszczyński Ryszard
  11. Harasiuk Bronisław
  12. Hryncewicz Bożena
  13. Jankowski Szczepan
  14. Kaufman Jolanta
  15. Kaufman Małgorzata
  16. Kosz Mieczysław
  17. Kozak Jerzy
  18. Kołodziejczyk Weronika
  19. Kurek Czesław
  20. Kuszaj Anna
  21. Małecki Ryszard
  22. Mielnik Marek
  23. Mikołajczak Henryk
  24. Pawlak Wiesław
  25. Pałczyńska Wilkniewska Alicja
  26. Pisarek Stanisław
  27. Piwowarczyk Maciej
  28. Przełożyński Henryk
  29. Rutka Ryszard
  30. Skiba Stefania
  31. Skowron Janusz
  32. Stasik Rudolf
  33. Stobiński Zygmunt
  34. Stokłosa Józef
  35. Stolarczyk Wiesława
  36. Szuman Remigiusz
  37. Ungar Imre
  38. Wantuch Stefan
  39. Wereda Henryk
  40. Wróblewski Zygfryd
  41. Wąsala Anna s. Blanka
  42. Zaręba Marek
  43. Ławnikowicz Wojciech

V Nauczyciele i pracownicy wyższych uczelni

  1. Sękowska Zofia
  2. Axenti Roman
  3. Bohdanowicz Zofia s. Monika
  4. Bukowiecki Stanisław
  5. Czartoryski Andrzej
  6. Czyżycki Wacław
  7. Dziedzic Jan
  8. Falkowska Zofia
  9. Figurski Zbigniew
  10. Galicka Irena s. Michaela
  11. Gruszecki Stefan
  12. Jakubowska Anna Genowefa s. Amata
  13. Jakubowski Stanisław
  14. Jaworska Nazarko Grażyna
  15. Kalińska Draus Sabina
  16. Kiszkowski Przemysław
  17. Kondracki Witold
  18. Kowalik Ryszard
  19. Kozłowski Mieczysław
  20. Krakowiak Jan
  21. Kremer Lucyna
  22. Krempa Jan
  23. Kurluta Helena
  24. Kurzewski Kazimierz
  25. Lech Leon
  26. Lewandowski Andrzej
  27. Marek Bogusław
  28. Murawska Elżbieta s. Germana
  29. Nowicka Rusek Ewa
  30. Ogonowska Urszula
  31. Omieciński Jan
  32. Piotrowski Henryk
  33. Pruchnicka Maria
  34. Płonka Jerzy
  35. Remplewicz Jan
  36. Rozwora Maria
  37. Ruszczyc Henryk
  38. Sawa Ryszard
  39. Serafinowicz Zygmunt
  40. Stefanek Włodzimierz
  41. Stepek Zygmunt
  42. Tarczewski Henryk
  43. Urbaniak Helena
  44. Urbanowa Maria
  45. Weber Józef
  46. Welmanowa Hanna
  47. Winnicki Tadeusz
  48. Winnicki Władysław
  49. Wrzeszcz Stanisław
  50. Wróblewski Wacław
  51. Wysocki Marek
  52. Zaborowska Hanna
  53. Zborowski Anicet
  54. Ślusarczyk Czesław
  55. Żelechowski Łukasz
  56. Żyłko Stefania