Treść strony

Od lewej znak Funduszy Europejskich złożony z symbolu graficznego, nazwy Fundusze Europejskie oraz odwołania do Programu Regionalnego; w środku flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska następnie logo promocyjne Mazowsza złożone z ozdobnego napisu Mazowsze oraz podpisu Serce Polski; zestaw podstawowy zamyka znak Unii Europejskiej złożony z flagi Unii Europejskiej i napisu Unia Europejska oraz Europejski Fundusz Społeczny. Napisy znajdują się po lewej stronie flagi.

 

Kolędowanie z niewidomymi dla Niepodległej!

Na prośbę PZN kierujemy zaproszenie na koncert.

Polski Związek Niewidomych, Parafia św. Antoniego z Padwy oraz Biuro Programu Niepodległa z ogromną radością zapraszają 30 stycznia 2019 r. o godz. 14.00 na „Kolędowanie z niewidomymi dla Niepodległej”, koncert z serca, podczas którego wystąpią Rafał Brzozowski – strona oficjalna z zespołem Rband oraz goście specjalni: Halina Frąckowiak, Mateusz Ziółko, Anna Bystroń-Jajkiewicz, Marcin Jajkiewicz, Małgorzata Szarek, Julita Bartosiak oraz zespół NaNowo.

Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Koncert poprowadzi Tomasz Wolny.

Co? Koncert „Kolędowanie z niewidomymi dla Niepodległej”

Kiedy? 30 stycznia 2019 r., godz. 14.00

Gdzie? Kościół św. Antoniego z Padwy, Warszawa, ul. Senatorska 31

Po koncercie odbędzie się poczęstunek.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do 24 stycznia 2019 r. na adres e-mail: pzn@pzn.org.pl.

Tłem zaproszenia graficznego jest flaga biało-czerwona. Część biała złożona jest z czarnych klawiszy fortepianu, które stopniowo przechodzą w brajla, w którym napisano hasło \