Treść strony

Biblioteka internetowa Wolne Lektury

Na prośbę Fundacji Nowoczesna Polska publikujemy zaproszenie do odwiedzania internetowej biblioteki z audiobookami:

Serdecznie zapraszamy do słuchania darmowych audiobooków opublikowanych w bibliotece internetowej WolneLektury.pl. Audiobooki to świetna alternatywa dla wszystkich, którzy nie mogą czytać książek – zabierz nagranie ze sobą i ciesz się lekturą w każdym miejscu i czasie!

Projekt aktywizacyjny: „Bliżej rynku pracy”

Na prośbę Fundacji „Edukacji Nowoczesnej” publikujemy zaproszenie do udziału w projekcie aktywizacyjnym „Bliżej rynku pracy”:

Fundacja „Edukacji Nowoczesnej” zaprasza dorosłe, nieaktywne zawodowo osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zamieszkałe na terenie województwa Mazowieckiego do udziału w bezpłatnym projekcie „Bliżej rynku pracy” – współfinansowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zaproszenie do udziału w szkoleniach

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Fundacja od marca do listopada 2016 r. realizować będzie projekt „Bez wzroku można też” w ramach programu Młodzi Obywatele Warszawy organizowanego przez Urząd m.st. w Warszawie.

Bezpłatne porady prawne

Szanowni Państwo

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących Trakt informuje, że będziemy udzielać porad prawnych.

Transmisja szkoleń dla programistów

Szkolenia programistów w zakresie zasad i technik tworzenia dostępnych stron WWW i aplikacji w PHP, JS, CMS, Java oraz alternatywnych interfejsów użytkownika, prowadzone w Instytucie Maszyn Matematycznych w dniach 8 i 14 kwietnia w godz. 14-17, będą transmitowane na kanale Youtube