Treść strony

Państwa opinia pilnie poszukiwana :)

Realizujemy właśnie duży projekt wydawniczy pt. „Atlas historyczny Polski dla osób niewidomych i słabowidzących”, o którym jeszcze będziemy bliżej informować. W skrócie będzie to m.in. komplet kilkunastu map barwno-wypukłych przedstawiających różne okresy w historii kraju, od jego początku po dziś. Mapy będą czytelne zarówno dla niewidomych jak i słabowidzących. I tu, mili niedowidzący, miejsce na Wasz głos.

Ogólnopolski projekt doradczy „Wie kto pyta”

Na prośbę Fundacji VisMaior publikujemy zaproszenie do udziału w projekcie:

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie pt. „Wie kto pyta”, dofinansowanym ze środków PFRON. Będzie on realizowany do grudnia tego roku. Kierujemy go do osób niewidomych i słabowidzących, w tym z niepełnosprawnością sprzężoną, a także do osób z ich otoczenia.

Biblioteka internetowa Wolne Lektury

Na prośbę Fundacji Nowoczesna Polska publikujemy zaproszenie do odwiedzania internetowej biblioteki z audiobookami:

Serdecznie zapraszamy do słuchania darmowych audiobooków opublikowanych w bibliotece internetowej WolneLektury.pl. Audiobooki to świetna alternatywa dla wszystkich, którzy nie mogą czytać książek – zabierz nagranie ze sobą i ciesz się lekturą w każdym miejscu i czasie!

Projekt aktywizacyjny: „Bliżej rynku pracy”

Na prośbę Fundacji „Edukacji Nowoczesnej” publikujemy zaproszenie do udziału w projekcie aktywizacyjnym „Bliżej rynku pracy”:

Fundacja „Edukacji Nowoczesnej” zaprasza dorosłe, nieaktywne zawodowo osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zamieszkałe na terenie województwa Mazowieckiego do udziału w bezpłatnym projekcie „Bliżej rynku pracy” – współfinansowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zaproszenie do udziału w szkoleniach

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Fundacja od marca do listopada 2016 r. realizować będzie projekt „Bez wzroku można też” w ramach programu Młodzi Obywatele Warszawy organizowanego przez Urząd m.st. w Warszawie.